Yabancı Dil Kursları

Anasayfa/Yabancı Dil Kursları

Yabancı Dil Kursları

İngilizce I.

Beginner (Temel) Seviyesi İngilizce Kursu Hakkında
En doğru Yerde, En Doğru Seviyeden Başla! İngilizce Kursu Eviniz

İngilizce kursu videoları, ders özetleri, ünite soruları ve deneme sınavlarımıza ulaşmak için üyeliğinizi başlatın....

Akademi Dünyası İngilizce uzaktan eğitim
Beginner seviyesinde günler saatler ve rakamlar olarak başlangıcı temsil eden en kolay kullanımlarla İngilizceyle ilk tanışmanız sağlanır. Genel İngilizce kursu eğitiminin en temel ve ilk aşamasıdır. Bu seviye kendisini belli başlı hayati kullanımlarda İngilizce öğrenmek için en gerekli ilk İngilizce kelimler ve kullanımlar hakkında çalışmalar yapmak ve bunları pekiştirerek bir yol haritası belirlemekle gösterir.

Akademi Dünyası İngilizce uzaktan eğitim genel ingilizce kursları beginner seviyesinde İngilizce eğitim programını, içeriğini, öğretmenlerini, yayınlarını ve müfredatını hiçbir şey bilmeyen öğrencileri referans alarak oluşturur.

İngilizceyi tanıma ve öğrenmenin heyecanını yaşayacağınız bu seviyede, Akademi Dünyası İngilizce uzaktan eğitim size sunmuş olduğu imkanlarla İngilizce ye an sağlıklı ve eğlenceli nasıl başlanabileceğini ve İngilizcenin en kolay yöntemlerle sıkıcı olmadan nasıl öğrenilebileceğini görmüş olacaksınız. Her şeyden önemlisi İngilizce öğrenmeye pozitif bakmaya başlayacaksınız. Uzaktan eğitim videoları sayesinde ders kaçırmayacaksınız.

EĞİTİM İÇERİĞİ

1 - All About You
2 - 
IN CLASS
3 - 
Favourite People
4 - 
Everyday Life
5 - 
Free Time
6 - 
Neighborhoods
7 - 
Out And About
8 - 
Shopping
9 - 
A Wide World
10 - 
Busy Lives
11 - 
Looking Back
12 - 
Fabulous Food

Açıköğretim Üniversite öğrencileri İngilizce I sınavlarına hazırlanabilirsiniz.

Canlı Eğitim

960,00

Video Eğitim

720,00

İngilizce II

İngilizce II

Canlı Eğitim

900,00

Video Eğitim

720,00

Almanya Aile Birleşimi

Uzaktan Eğitim İle Almanya Aile Birleşim sınava hazırlık kursları ile hazırlanın kazanın. Alanında uzman eğitmenler sayesinde başarıya ulaşacaksınız

Almanya'da yaşayan eşin yanına gidebilmek ve sürekli oturum almak için evli ya da Almanya'da evlenmek üzere nişanlı olarak aile birleşimi yapabilmek için Almanya'nın vize için şart koştuğu A1 Almanca sertifika sınavını kazanmak gerekmektedir. 

Bu sertifika kurumumuzda yapılan sınav hazırlık dersleri ve orjinal deneme sınavları ile adayın altyapısına paralel olarak 1 ay ya da 2 aylık programlarla yapılmaktadır. 

Sınavlar her ayın ilk haftasının Cumartesi günü Antalya'da sınav merkezinde Goethe İnstitut tarafından bizzat yapılmaktadır.

Sonuçlar bir hafta içerisinde yoğunluğa bağlı olarak açıklanmaktadır. Sınavı geçen adaylarımızın evrak hazırlama, düzenleme, vize randevusu alma işlemleri ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Hazırlık dersleri haftanın üç günü ikişer saat olarak verilmekte, altyapı derslerinden sonra deneme sınavları ücretsiz olarak program dahilinde paket olarak uygulanmaktadır. 

  • Derslerin bitimi ile ve dersler süresince konsoloslukta yapılan mülakatta sorulan sorular ve eşinizin bu süreçte hazırlaması gereken evraklar, Almanya'da sizi bekleyen koşullar, eşinizle ortak vereceğiniz cevaplar ile bu ve buna benzer tüm konular ile ilgili danışmanlık hizmetiyle kurs öncesi ve sonrası yanınızdayız.

Canlı Eğitim

3000,00

Yabancılar İçin Türkçe Kursu

Canlı Eğitim

1000,00

ÖRNEK EĞİTİM VİDEOLARIMIZ