İngilizce I.

Beginner (Temel) Seviyesi İngilizce Kursu Hakkında
En doğru Yerde, En Doğru Seviyeden Başla! İngilizce Kursu Eviniz

İngilizce kursu videoları, ders özetleri, ünite soruları ve deneme sınavlarımıza ulaşmak için üyeliğinizi başlatın....

Akademi Dünyası İngilizce uzaktan eğitim
Beginner seviyesinde günler saatler ve rakamlar olarak başlangıcı temsil eden en kolay kullanımlarla İngilizceyle ilk tanışmanız sağlanır. Genel İngilizce kursu eğitiminin en temel ve ilk aşamasıdır. Bu seviye kendisini belli başlı hayati kullanımlarda İngilizce öğrenmek için en gerekli ilk İngilizce kelimler ve kullanımlar hakkında çalışmalar yapmak ve bunları pekiştirerek bir yol haritası belirlemekle gösterir.

Akademi Dünyası İngilizce uzaktan eğitim genel ingilizce kursları beginner seviyesinde İngilizce eğitim programını, içeriğini, öğretmenlerini, yayınlarını ve müfredatını hiçbir şey bilmeyen öğrencileri referans alarak oluşturur.

İngilizceyi tanıma ve öğrenmenin heyecanını yaşayacağınız bu seviyede, Akademi Dünyası İngilizce uzaktan eğitim size sunmuş olduğu imkanlarla İngilizce ye an sağlıklı ve eğlenceli nasıl başlanabileceğini ve İngilizcenin en kolay yöntemlerle sıkıcı olmadan nasıl öğrenilebileceğini görmüş olacaksınız. Her şeyden önemlisi İngilizce öğrenmeye pozitif bakmaya başlayacaksınız. Uzaktan eğitim videoları sayesinde ders kaçırmayacaksınız.

EĞİTİM İÇERİĞİ

1 - All About You
2 - 
IN CLASS
3 - 
Favourite People
4 - 
Everyday Life
5 - 
Free Time
6 - 
Neighborhoods
7 - 
Out And About
8 - 
Shopping
9 - 
A Wide World
10 - 
Busy Lives
11 - 
Looking Back
12 - 
Fabulous Food

Açıköğretim Üniversite öğrencileri İngilizce I sınavlarına hazırlanabilirsiniz.

25-Temmuz-2024 tarihinde görüntülemiş olduğunuz İngilizce I. Kursu, en deneyimli Eğitmenlerimiz tarafından AkademiUzem Uzaktan Eğitim güvencesiyle sizlere sunuyoruz.Akademi Dünyası Uzaktan Eğitim olarak 20 yıllık deneyimimiz ile kurs ve eğitim programları alanında lider konumadayız. Kurs altında size sunduğumuz Yabancı Dil Kursları alanında olan İngilizce I. Kursu eğitimimizi sakın kaçırmayın.