Almanya Aile Birleşimi

Uzaktan Eğitim İle Almanya Aile Birleşim sınava hazırlık kursları ile hazırlanın kazanın. Alanında uzman eğitmenler sayesinde başarıya ulaşacaksınız

Almanya'da yaşayan eşin yanına gidebilmek ve sürekli oturum almak için evli ya da Almanya'da evlenmek üzere nişanlı olarak aile birleşimi yapabilmek için Almanya'nın vize için şart koştuğu A1 Almanca sertifika sınavını kazanmak gerekmektedir. 

Bu sertifika kurumumuzda yapılan sınav hazırlık dersleri ve orjinal deneme sınavları ile adayın altyapısına paralel olarak 1 ay ya da 2 aylık programlarla yapılmaktadır. 

Sınavlar her ayın ilk haftasının Cumartesi günü Antalya'da sınav merkezinde Goethe İnstitut tarafından bizzat yapılmaktadır.

Sonuçlar bir hafta içerisinde yoğunluğa bağlı olarak açıklanmaktadır. Sınavı geçen adaylarımızın evrak hazırlama, düzenleme, vize randevusu alma işlemleri ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Hazırlık dersleri haftanın üç günü ikişer saat olarak verilmekte, altyapı derslerinden sonra deneme sınavları ücretsiz olarak program dahilinde paket olarak uygulanmaktadır. 

  • Derslerin bitimi ile ve dersler süresince konsoloslukta yapılan mülakatta sorulan sorular ve eşinizin bu süreçte hazırlaması gereken evraklar, Almanya'da sizi bekleyen koşullar, eşinizle ortak vereceğiniz cevaplar ile bu ve buna benzer tüm konular ile ilgili danışmanlık hizmetiyle kurs öncesi ve sonrası yanınızdayız.

25-Temmuz-2024 tarihinde görüntülemiş olduğunuz Almanya Aile Birleşimi Kursu, en deneyimli Eğitmenlerimiz tarafından AkademiUzem Uzaktan Eğitim güvencesiyle sizlere sunuyoruz.Akademi Dünyası Uzaktan Eğitim olarak 20 yıllık deneyimimiz ile kurs ve eğitim programları alanında lider konumadayız. Kurs altında size sunduğumuz Yabancı Dil Kursları alanında olan Almanya Aile Birleşimi Kursu eğitimimizi sakın kaçırmayın.