İleri Bilgisayar Eğitimleri

Anasayfa/İleri Bilgisayar Eğitimleri

İleri Bilgisayar Eğitimleri

İleri Excel Kursu

Açıklama güncelleştiriliyor.

Canlı Eğitim

1200,00

Bilgisayar İşletmenlik Kursu

Uzaktan Eğitim MEB Onaylı  Bilgisayar İşletmenlik Kursu; ile kariyerinize bir adım daha yaklaşacaksınız. Uzaktan eğitim bilgisayar işletmenliği kurslarımızı ister birebir hızlandırılmış, ister canlı uzaktan eğitim gruplarına katılarak sertifikanızı alabilirsiniz. Uzaktan Eğitim Bilgisayar İşletmenlik Kursu'na katılabilirler. Eğitimler Canlı yada Video eğitim olarak verilmektedir. Eğitim saatleri Kursiyerin uygun saatlerine göre planlanmaktadır. 

Uzaktan eğitim Bilgisayar işletmenliği kursuna kimler katılmalı
* Bilgisayar kullanmasını öğrenmek isteyenler,
* Temel yapıda Windows-word-excel kullanmak isteyenler,
* Kpss sınavında sertifika zorunluluğu olan bölümlere girecek olanlar(MEB Sertifikası için)
* Adliye sınav başvurusu yapmak isteyenler,

Daha önce hiç bilgisayar kullanmamış ya da az bilgisi olduğunu düşünenler bilgisayar işletmenliği kursuna katılabilirler. Bilgisayarın temel elemanlarının tanıtımı, Windows XP, Office XP(Word-Excel), internet ve yardımcı programlar bilgisayar işletmenliği eğitiminin ana konularıdır.

Yeni bir MESLEK, Yeni Bir KARİYER fırsatı için iletişime geçerek HAYALLERİNİZİ Ertelemeyin.

İLETİŞİM İÇİN;
444 33 07- Santral Numaramız (09:00 - 19:00)
0 (530) 304 98 98 - 7/24 iletişim numaramız

7-24 ARANMA TALEBİ BIRAKMAK İÇİN ;
0 (530) 304 98 98 Whatsapp ya da kısa mesaj olarak "UZEM İŞLETMENLİK" yazıp yollamanız yeterli. Eğitim danışmanlarımız size dönüş yapacaktır.

Uzaktan Eğitim Bilgisayar İşletmenlik Kurs içeriği
*
Bilgisayara Giriş,
* Windows,
* Ms Word,
* Ms Excel,

* Internet

Whatsapp numaramızdan aranma talebi burakmak için 0 (530) 304 98 98 numaralı hattımıza "UZEM-BİLGİSAYAR" yazıp yollamanız yeterli eğitim danışmanlarımız detaylı bilgi için gün içerisinde dönüş sağlayacaktır.

7-24 DANIŞMA HATTIMIZ 0 530 304 98 98

Canlı Eğitim

600,00

3Ds Max Kursu

Ev Ortamında eğitim

Canlı Eğitim

3500,00

Bilgisayarlı Muhasebe Kursu

Meb Onaylı Uzaktan Eğitim Bilgisayarlı Muhasebe (Ön Muhasebe) kursuna katılan öğrencilerimiz meslek sahibi oluyor. Eğitimi tamamlayan öğrenciler Milli Eğitim Bakanlığı sertifikasını almaya hak kazanacaklardır.

Mali nitelikli işlemlere ait bilgileri kaydetmek, özetlemek, sınıflandırmak, analiz etmek ve bu analizleri raporlayarak ilgili mercilere sunmayı sağlar. Günümüzde, gerek kamu gerekse özel sektörde tüm firmalarda muhasebe departmanı ve muhasebe çalışanları bulunmaktadır ve yeni muhasebe tekniklerini izleyerek çalışılmaktadır.

UZAKTAN EĞİTİM MUHASEBE EĞİTİM MODELİ
1. Uzaktan Eğitim Muhasebe Grup Eğitimleri : Bu eğitim ortalama 28 saat verilmektedir. Genellikle derslerimiz akşam ve gündüz zaman diliminde planlanmaktadır.
2. Uzaktan Eğitim Muhasebe Özel Derslerimiz: Özel dersler 15 saatte tamamlanmaktadır. Muhasebe eğitimlerinde kişinin ihtiyaç duyduğu kurs programına göre dilediği saat dilimine program uygulaması yapılır. Özel ders fiyatları ve ders planlamaları hakkında bilgi almak için 0 530 304 98 98 numaralı hattımızı 7-24 arayabilirsiniz.

Yeni bir MESLEK, Yeni Bir KARİYER fırsatı için iletişime geçerek HAYALLERİNİZİ Ertelemeyin.

İLETİŞİM İÇİN;
444 33 07- Santral Numaramız (09:00 - 19:00)
0 (530) 304 98 98 - 7/24 iletişim numaramız

7-24 ARANMA TALEBİ BIRAKMAK İÇİN ;
0 (530) 304 98 98 Whatsapp ya da kısa mesaj olarak "UZEM MUHASEBE" yazıp yollamanız yeterli. Eğitim danışmanlarımız size dönüş yapacaktır.

Uzaktan eğitim MEB onaylı muhasebe belgesini alanlar,  sertifikanızla eğitim kurumlarının bazılarında Eğitmenlik yapabilir. Şirketlerin muhasebe birimlerinde çalışabilir. Kamu sektöründe çalışabilir, Muhasebede Mali Yükümlülükler kısmında ve özel sektörde çalışabilir

Uzaktan eğitim muhasebe sertifikası Memur adayları için son derece önem arz eder. Kursiyerlerimiz Bilgisayarlı Muhasebe Kursunu alarak Logo programları ile işletmelerin finansal açıdan şu anki durumlarının tespit edilmesi ve gelecekteki faaliyetlerinin planlanması için gereken bilgi ve raporların hazırlanmasını yapabileceklerdir. Maliyet, pazarlama, satış gibi temel departmanlara gerekli bilgi akışını sağlayabilir duruma geleceklerdir.
 

UZAKTAN EĞİTİM MUHASEBE KURSU EĞİTİM İÇERİĞİ

Stok (malzeme), Cari Hesap, Fatura, Talep Yönetimi, Sipariş Takibi, Kasa, Banka, Çek ve Senet, Muhasebe, Muhasebeleştirme, Sabit Kıymet (Amortisman), Satın alma Satış Tanımları, Satın alma & Satış Hizmet yönetimi, Yönetim Karar Destek, Dövizli çalışma, Ambar yönetimi, Kullanıcı izleme ve yetki kontrol

UZAKTAN EĞİTİM MUHASEBE KURSU BELGELENDİRME SEÇENEKLERİ

1.MEB Onaylı Sertifika (160 Saatlik)
2.Akademi Dünyası Kurs Katılım Belgesi -  Transkrip
3. Üniversite Onaylı Sertifika

DETAYLI BİLGİ İÇİN 0 530 304 98 98 NUMARALI HATTIMIZLA İLETİŞİME 7-24 GEÇEBİLİRSİNİZ.
 

Canlı Eğitim

800,00

On Parmak Klavye Kursu

Uzaktan Eğitim On Parmak Klavye kursuna katılarak; Klavyeyi daha etkin kullanmayı öğrenerek, hayatınız boyunca kullanacağınız bilgisayar teknolojileri verimliliğini arttıracak Yeni bilgiler üretme ve planlamada zamandan tasarruf sağlayacak. On parmak kısaca, belli yöntem ve tekniklerle klavye ve ekrana bakmadan yazı yazabilme sanatı olarak tanımlanabilir. Uzaktan Eğitim 10 Parmak klavye eğitimlerinde ister Q klavye İster F Klavye eğitimi alabilirsiniz. Uzman eğitmen kadromuzla Adliye sınavlarına hazırlanarak başarılı olacaksınız.


UZAKTAN EĞİTİM  MODELİ
1. Uzaktan Eğitim Grup Eğitimleri              : Bu eğitim ortalama 24 saat verilmektedir.
2. Uzaktan Eğitim Özel Ders                       : Özel dersler 12 saatte tamamlanmaktadır. Grup ve fiyat bilgisi için eğitim danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz. 0 530 304 98 98

Bu alanda kendini geliştirmek isteyen herkes katılabilir.

Uzaktan Eğitim On Parmak Eğitimine Kimler Katılabilir.
1. Adliye Katiplik sınavına katılmak isteyenler,
2. Bilgisayar ile iş yapanlar,

Yeni bir MESLEK, Yeni Bir KARİYER fırsatı için iletişime geçerek HAYALLERİNİZİ Ertelemeyin.

İLETİŞİM İÇİN;
444 33 07- Santral Numaramız (09:00 - 19:00)
0 (530) 304 98 98 - 7/24 iletişim numaramız

7-24 ARANMA TALEBİ BIRAKMAK İÇİN ;
0 (530) 304 98 98 Whatsapp ya da kısa mesaj olarak "UZEM ON PARMAK" yazıp yollamanız yeterli. Eğitim danışmanlarımız size dönüş yapacaktır.

UZAKTAN EĞİTİM ON PARMAK KURSUNA KATILANLAR
Üç dakikada 90 kelimelik barajı geçemeyen aday sayısının; sınavların yapıldığı tüm merkezlerde bu derece fazla olmasının ana nedeni adayların maalesef on parmak tekniğini bilmemeleri ve yeteri kadar pratik yapmamalarıdır.

Klavyede yanlışsız çok hızlı ve en sağlıklı yazılar ancak bu teknikler ile mümkün olabilmektedir. On parmak tekniği sayesinde kullanıcılar Latin alfabesi ile yazılmış tüm metinleri (Türkçe İngilizce Fransızca Almanca vb.) ellerine ve ekrana bakmadan tıpkı araba kullanır gibi hatasız bir şekilde büyük bir hız ve konforla yazabilmektedir. O nedenle bilmeyen tüm bilgisayar kullanıcılarına on parmak öğrenmelerini tavsiye ederiz.

UZAKTAN EĞİTİM ON PARMAK EĞİTİM PROGRAMI

Gündüz, Akşam, Hafta sonu farklı zaman diliminde grup eğitimler, özel dersler ve uzaktan eğitim programı kursiyer taleplerine göre belirlenir.
 

UZAKTAN EĞİTİM ON PARMAK EĞİTİM İÇERİĞİ
Katılımcı bilgisayar klavyesini tanır. (Q ve F)
Katılımcı bilgisayar karsısında doğru oturuş tekniğini öğrenir.
Katılımcı bakmadan Klavye üzerinde Parmakların Yerleşimi temel sıraya koymayı öğrenir.
Katılımcı doğru vuruş tekniklerini öğrenir.
Öğrenciler on parmak metotlu yazmanın önemini kavrar
Rakam, işaret ve sembolleri tekniğine uygun yazar.
Katılımcılar Word Editöründe klavyeye bakmadan metotlu on parmakla yazı yazar.
Öğrenciler düz metin yazılarını tekniğine uygun ve hatasız yazar.
Tüm bu işlemleri uygulama safhasında düzenli mola süreleri yapılır.

 

BELGELENDİRME SEÇENEKLERİ
Eğitim programını tamamlayan kursiyerlerin belgelendirme sınavları 1 gün içerisinde tamamlanmaktadır.

1.Akademi Dünyası Kurs Katılım Belgesi -  Transkrip
2. Üniversite Onaylı Sertifika
 

Canlı Eğitim

500,00

Autocad

Canlı Eğitim

1000,00