Bilgisayarlı Muhasebe Kursu

Meb Onaylı Uzaktan Eğitim Bilgisayarlı Muhasebe (Ön Muhasebe) kursuna katılan öğrencilerimiz meslek sahibi oluyor. Eğitimi tamamlayan öğrenciler Milli Eğitim Bakanlığı sertifikasını almaya hak kazanacaklardır.

Mali nitelikli işlemlere ait bilgileri kaydetmek, özetlemek, sınıflandırmak, analiz etmek ve bu analizleri raporlayarak ilgili mercilere sunmayı sağlar. Günümüzde, gerek kamu gerekse özel sektörde tüm firmalarda muhasebe departmanı ve muhasebe çalışanları bulunmaktadır ve yeni muhasebe tekniklerini izleyerek çalışılmaktadır.

UZAKTAN EĞİTİM MUHASEBE EĞİTİM MODELİ
1. Uzaktan Eğitim Muhasebe Grup Eğitimleri : Bu eğitim ortalama 28 saat verilmektedir. Genellikle derslerimiz akşam ve gündüz zaman diliminde planlanmaktadır.
2. Uzaktan Eğitim Muhasebe Özel Derslerimiz: Özel dersler 15 saatte tamamlanmaktadır. Muhasebe eğitimlerinde kişinin ihtiyaç duyduğu kurs programına göre dilediği saat dilimine program uygulaması yapılır. Özel ders fiyatları ve ders planlamaları hakkında bilgi almak için 0 530 304 98 98 numaralı hattımızı 7-24 arayabilirsiniz.

Yeni bir MESLEK, Yeni Bir KARİYER fırsatı için iletişime geçerek HAYALLERİNİZİ Ertelemeyin.

İLETİŞİM İÇİN;
444 33 07- Santral Numaramız (09:00 - 19:00)
0 (530) 304 98 98 - 7/24 iletişim numaramız

7-24 ARANMA TALEBİ BIRAKMAK İÇİN ;
0 (530) 304 98 98 Whatsapp ya da kısa mesaj olarak "UZEM MUHASEBE" yazıp yollamanız yeterli. Eğitim danışmanlarımız size dönüş yapacaktır.

Uzaktan eğitim MEB onaylı muhasebe belgesini alanlar,  sertifikanızla eğitim kurumlarının bazılarında Eğitmenlik yapabilir. Şirketlerin muhasebe birimlerinde çalışabilir. Kamu sektöründe çalışabilir, Muhasebede Mali Yükümlülükler kısmında ve özel sektörde çalışabilir

Uzaktan eğitim muhasebe sertifikası Memur adayları için son derece önem arz eder. Kursiyerlerimiz Bilgisayarlı Muhasebe Kursunu alarak Logo programları ile işletmelerin finansal açıdan şu anki durumlarının tespit edilmesi ve gelecekteki faaliyetlerinin planlanması için gereken bilgi ve raporların hazırlanmasını yapabileceklerdir. Maliyet, pazarlama, satış gibi temel departmanlara gerekli bilgi akışını sağlayabilir duruma geleceklerdir.
 

UZAKTAN EĞİTİM MUHASEBE KURSU EĞİTİM İÇERİĞİ

Stok (malzeme), Cari Hesap, Fatura, Talep Yönetimi, Sipariş Takibi, Kasa, Banka, Çek ve Senet, Muhasebe, Muhasebeleştirme, Sabit Kıymet (Amortisman), Satın alma Satış Tanımları, Satın alma & Satış Hizmet yönetimi, Yönetim Karar Destek, Dövizli çalışma, Ambar yönetimi, Kullanıcı izleme ve yetki kontrol

UZAKTAN EĞİTİM MUHASEBE KURSU BELGELENDİRME SEÇENEKLERİ

1.MEB Onaylı Sertifika (160 Saatlik)
2.Akademi Dünyası Kurs Katılım Belgesi -  Transkrip
3. Üniversite Onaylı Sertifika

DETAYLI BİLGİ İÇİN 0 530 304 98 98 NUMARALI HATTIMIZLA İLETİŞİME 7-24 GEÇEBİLİRSİNİZ.
 

29-Mayıs-2022 tarihinde görüntülemiş olduğunuz Bilgisayarlı Muhasebe Kursu Kursu, en deneyimli Eğitmenlerimiz tarafından Akademi Dünyası Uzaktan Eğitim güvencesiyle sizlere sunuyoruz.Akademi Dünyası Uzaktan Eğitim olarak 20 yıllık deneyimimiz ile kurs ve eğitim programları alanında lider konumadayız. Kurs altında size sunduğumuz İleri Bilgisayar Eğitimleri alanında olan Bilgisayarlı Muhasebe Kursu Kursu eğitimimizi sakın kaçırmayın.