C Sınıfı İş Güvenliği Kursu

Anasayfa/C Sınıfı İş Güvenliği Kursu

C Sınıfı İş Güvenliği Kursu

C Sınıfı İş Güvenliği Kursu

20.05.2018 tarihinde yapılacak olan C Sınıfı İş Güvenliği sınav çalıştayı ile Akademi Dünyası Uzaktan Eğitim sayesinde başarıya ulaşacaksınız. A Sınıfı Uzman Eğitmen Ayhan ÖZASLAN hocamız sınava ait püf noktalar ve pratik sınav çözümlerini veriyor.

Uzaktan Eğitim C -  Sınıfı İş Güvenliği Kurs Programı canlı eğitimlerimiz akşam 19:10 ve 20:30 saatleri arasında yapılmaktadır. 

20 ders saatinde sınavda başarı sağlama imkanına sahip olmak için hemen kaydınızı oluşturunuz. Canlı Uzaktan Eğitim  C - Sınıfı İş Güvenliği Çalıştayı sadece 250 tl ve 9 taksit

Akademi Dünyası Uzaktan Eğitim C - Sınıfı İş Güvenliği Kursu ders notları ve Nokta Atış sınav sorularına öğrenci panelinden ulaşabilirsiniz.

İlk eğitimlerimiz 1 Mayıs salı günü 19:00'da başlıyor. Eğitim planlaması için 0 530 304 98 98 nolu telefon numarası ile iletişime geçiniz.

7-24 Aranma Talebi Bırakmak İçin ;
 0 (530) 304 98 98 Whatsapp ya da kısa mesaj olarak "İSG ÇALIŞTAY" yazıp yollamanız yeterli. Eğitim danışmanlarımız size dönüş yapacaktır.

Online Bilgi Formu Doldurmak Ve Eğitim Detayları İçin;
 Aşağıdaki linki tıklayarak Online bilgi formunu doldurun Eğitim danışmanlarımız ÜCRETSİZ bilgilendirme için size dönüş yapabilir.
 

ÖRNEK EĞİTİM VİDEOLARIMIZ