C Sınıfı İş Güvenliği Kursu

20.05.2018 tarihinde yapılacak olan C Sınıfı İş Güvenliği sınav çalıştayı ile Akademi Dünyası Uzaktan Eğitim sayesinde başarıya ulaşacaksınız. A Sınıfı Uzman Eğitmen Ayhan ÖZASLAN hocamız sınava ait püf noktalar ve pratik sınav çözümlerini veriyor.

Uzaktan Eğitim C -  Sınıfı İş Güvenliği Kurs Programı canlı eğitimlerimiz akşam 19:10 ve 20:30 saatleri arasında yapılmaktadır. 

20 ders saatinde sınavda başarı sağlama imkanına sahip olmak için hemen kaydınızı oluşturunuz. Canlı Uzaktan Eğitim  C - Sınıfı İş Güvenliği Çalıştayı sadece 250 tl ve 9 taksit

Akademi Dünyası Uzaktan Eğitim C - Sınıfı İş Güvenliği Kursu ders notları ve Nokta Atış sınav sorularına öğrenci panelinden ulaşabilirsiniz.

İlk eğitimlerimiz 1 Mayıs salı günü 19:00'da başlıyor. Eğitim planlaması için 0 530 304 98 98 nolu telefon numarası ile iletişime geçiniz.

7-24 Aranma Talebi Bırakmak İçin ;
 0 (530) 304 98 98 Whatsapp ya da kısa mesaj olarak "İSG ÇALIŞTAY" yazıp yollamanız yeterli. Eğitim danışmanlarımız size dönüş yapacaktır.

Online Bilgi Formu Doldurmak Ve Eğitim Detayları İçin;
 Aşağıdaki linki tıklayarak Online bilgi formunu doldurun Eğitim danışmanlarımız ÜCRETSİZ bilgilendirme için size dönüş yapabilir.
 

25-Temmuz-2024 tarihinde görüntülemiş olduğunuz C Sınıfı İş Güvenliği Kursu Kursu, en deneyimli Eğitmenlerimiz tarafından AkademiUzem Uzaktan Eğitim güvencesiyle sizlere sunuyoruz.Akademi Dünyası Uzaktan Eğitim olarak 20 yıllık deneyimimiz ile kurs ve eğitim programları alanında lider konumadayız. Kurs altında size sunduğumuz C Sınıfı İş Güvenliği Kursu alanında olan C Sınıfı İş Güvenliği Kursu Kursu eğitimimizi sakın kaçırmayın.