SPK - Dar Kapsamlı Sermaye Piyasası

Sermaye Piyasası Kurulu - Uzaktan eğitim sayesinde Konu anlatımı ders notları, soru havuzu, Video anlatım ve ders özetleri sayesinde Dar kapsamlı Sermaye Piyasası Mevzuatı ve Meslek Kuralları dersinden başarılı olacaksınız. Uzaktan eğitim SPL Dar kapsamlı Sermaye Piyasası Mevzuatı ve Meslek kursu fiyatları için iki seçeneğiniz bulunmaktadır. Canlı eğitim veya Video eğitim paketi satın alabilirsiniz. İster dersleri tek tek alabilir yada paket avantajlarından yararlanabilirsiniz. spk kursu’nu ister evinizde ister cep telefonunuzdan ister tabletinizden izleyebilirsiniz. En iyi eğitim kadrosu ile Akademi dünyası Uzaktan eğitimm en iyi spk kursu alma şansına sahip olacaksınız. Uzaktan eğitim spk lisanslama kursları , Dar kapsamlı Sermaye Piyasası Mevzuatı ve Meslek Kuralları evinize geliyor. Başarı seni bekliyor.

Uzaktan Eğitim Dar kapsamlı Sermaye Piyasası Mevzuatı ve Meslek Kuralları

1.1. Sermaye Piyasası Kanunu
1.2. Sermaye Piyasası ile İlgili Diğer Düzenlemeler ve Kavramlar
1.2.1. Özel Durumlar Tebliği II-15.1
1.2.2. Kurumsal Yönetim Tebliği II-17.1
1.2.3. Yatırım Fonlarına İlişkin Esaslar Tebliği III-52.1
1.3. Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği (TSPB) Üyelerinin Meslek Kuralları ve Sermaye Piyasası Çalışanlarının Etik İlkeleri
1.3.1. TSPB Üyelerinin Sermaye Piyasası Faaliyetlerini Yürütürken Uyacakları Meslek Kuralları
1.3.2. Sermaye Piyasası Çalışanları Etik İlkeleri ve Davranış Kuralları

 

16-Haziran-2024 tarihinde görüntülemiş olduğunuz SPK - Dar Kapsamlı Sermaye Piyasası Kursu, en deneyimli Eğitmenlerimiz tarafından AkademiUzem Uzaktan Eğitim güvencesiyle sizlere sunuyoruz.Akademi Dünyası Uzaktan Eğitim olarak 20 yıllık deneyimimiz ile kurs ve eğitim programları alanında lider konumadayız. Kurs altında size sunduğumuz Gayrimenkul Değerleme Uzmanlığı alanında olan SPK - Dar Kapsamlı Sermaye Piyasası Kursu eğitimimizi sakın kaçırmayın.