Uzaktan Eğitim 5. Sınıf

5. Sınıf Fen Bilimleri ve Teknoloji, Matematik, Türkçe, Sosyal Bilgiler, İngilizce  kursu ile Akademi Dünyası Uzaktan eğitim eğitimi evinize getiriyor. 5. Sınıf Fen Bilimleri ve Teknoloji, Matematik, Türkçe, Sosyal Bilgiler, İngilizce  Ders Anlatımı, Her Dersin Konu Özetleri, Her Üniteden 100 adet test, 15 adet Deneme Sınavlarına evinizde çalışma imkânına sahip olacaksınız.

Öğrenci Koçluğu sistemi tamamen ÜCRETSİZ yapıyor. Ders çalışma planınızı hazırlıyoruz. Ünite testleri sayesinde öğrencinin başarısı sistem üzerinden takip ediliyor.

Akademi Dünyası Uzaktan Eğitim 5. Sınıf Fen Bilimleri ve Teknoloji, Matematik, Türkçe, Sosyal Bilgiler, İngilizce  dersini en yeni hali ile sürekli güncelliyor. Dönem içerisinde yapılan Bütün Güncelleştirmelerden ücretsiz faydalanacaksınız.

Uzaktan Eğitim 5. Sınıf Fen Bilimleri ve Teknoloji, Matematik, Türkçe, Sosyal Bilgiler, İngilizce Akademi Dünyası Uzaktan eğitim kurslarını tek ders ya da paket halinde satın alabilirsiniz. Paket eğitimlerimize ulaşmak için ana sayfada yer alan KAMPANYALAR bölümünden ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Akademi Dünyası Uzaktan eğitim sayesinde ek olarak 5. Sınıf Fen Bilimleri ve Teknoloji, Matematik, Türkçe, Sosyal Bilgiler, İngilizce kursunu eviniz ortamında CANLI ÖZEL ders alma imkânına sahipsiniz. Tamamen dershaneyi evinize getiriyoruz.

ÜCRETSİZ SORU ÇÖZÜM hattımız sayesinde ders çalışırken çözümleyemediğimiz soruların fotoğrafını çekerek 0 (549) 242 42 53 numaralı  WHATSAPP hattına yollamanız yeterli. Nöbetçi öğretmenlerimiz çözümünü size ulaştırıyor.